Kadınların Erkeklerden Beklediği 10 Vazgeçilmez İstek

0 1

Erkekler sürekli suçu genelde kadınlara atarlar, halk içerisinde de ağızdan ağıza dolaşan bir cümle vardır kadınlar ne istediğiniz bilmezler ! Kadınların erkeklerden beklediği işte 10 şey;

Sözünüzü mutlaka tutun

Bir kadını arayacağım dediyseniz mutlaka sözünüzü tutup arayın, unutulup arka plana atarak 2 kategori muamelesi yaptığınızın farkında olun. Çünkü kadınlar size güvenmek istiyorlar.

Centilmen olun

Erkekler azcık centilmen olun ayıp ! Bir yere girerken kapıdan önce bayanlara yol verin buna benzer çok ufak centilmenlikler ile kadınların kalbini kzanabilirsiniz.

İlginizi her zaman belli ettirin

Kadınların en çok istedikleri konulardan biri ilgi ! Kadınları ilgisiz bırakmayın, aşırı ilgide göstermeyin aşırı ilgi göstererek kadınların sizden kaçmasına neden olabilirmisiniz.

Bahaneleri dikkatli kullanın

Kadınlara karşı kullandığınız bahalleri akıllıca kullanın , çünkü kadınlar sizlerle konuşurken sizi çok iyi anlayacaktır ve bunları vücud dilinizde teyit ettiğinizin farkındamısınız !

Hesabı ödemeyecekseniz pahalı yere götürmeyin

Kadınlar genelde hesabı her zaman erkek öder mantığı ile hareket etmez ama pahalı yere bir kadını götürür kendisinden hesabın ödenmesini istersen kadın hesabı öder ertesi günü erkeke by by der !

Mutlaka plan ve programınız olsun

Kadını dışarıya çıkarmak isterseniz veya çıkma teklifi edecekseniz kadını nereye götüreceğiniziniz planını mutlaka yapın, plansız bu tür eylemlerden sakının !

Ağırlığınızı ortaya koyun

Kadınlara karşı ne olur ne olur şeklinde değerinizi kaybettirecek hareketlerden kaçının, insiyatifi elinizde tutun.

Uyudunmu mesajı göndermeyin

Sevgililer döneminde yada sevgili döneminden kalma uyudunmu gibi krişe sözlerden kaçınıp daha mantıklı sohbet içerikli mesajlar atın

Kendinize iyi bakın

Kadınlar erkeklerle birlikte olunca dış görünüşüne mutlaka dikkat ederle, erkeğin durumu iyi olmayabilir ancak elinde olan imkanlarıyla daha özenli ve daha temiz bir şekilde kadının karşısına çıkmalıdır.

Toplum içerisinde düzgün konuşmalısınız

Erkekler kadınlara karşı üstünlüklerini toplum içerisinde baskıcı tavırları ile sergilemek ister sakın bu tür hallerden kaçının ve kadına toplum içerisinde de düzgün seviyeli bir şekilde konuşarak kendisine olan değerinin farkına vardırmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.